Praktische informatie
Algemene beschrijving Verzorging
Algemene beschrijving
Zoek je een gezellig, comfortabel chalet in een veelzijdig skigebied? Dan is Chalets de Pre-Genty echt iets voor jou. Op een heerlijke, zonnige plek in Oz liggen Chalets de Pre-Genty: een aantal typisch Franse appartementen in een sfeervol gebouw. De groene piste Chevreuils en de skilift L'Alpette liggen op loopafstand van je appartement. Zo ben je dus niet veel tijd kwijt voor je je eerste afdaling van de dag kunt maken.Door het vele gebruik van hout in de inrichting heerst er een warme sfeer in de chalets. Zodra je binnenstapt in het gezellige chalet zul je je direct thuis voelen. Een lange eettafel, waar iedereen aan kan schuiven voor een heerlijk diner en een gezellige woonkamer waar je kunt borrelen of een spelletje kunt doen. Vanaf je balkon of terras heb je een prachtig uitzicht over het mooie gebied van Alpe d’Huez. Leuk detail: de 6-en 7-kamerappartementen beschikken zelfs over een privésauna en jacuzzi!
Bijtanken kun je ook in de openbare wellness in het dorp. Hier vind je een verwarmd zwembad (toegankelijk voor alle leeftijden) en een spa gedeelte met bubbelbaden, een solarium, sauna en hamam (toegankelijk vanaf 16 jaar). Zo geniet je van alle facetten van een wintersportvakantie met een reis naar Chalets de Pre-Genty.
- De auto kun je voor € 40,- per auto per week parkeren in Parkeergarage Le Roubier. Deze parkeergarage ligt aan de zijkant van het dorp.
- Wanneer je met de bus reist, word je voor de ingang van het dorp afgezet en kun je te voet naar Chalets de Pre-Genty.
- De chalets zijn allemaal verschillend van elkaar. Het is mogelijk dat de foto's iets afwijken qua indeling dan van het chalet dat je boekt.
Verzorging
Kaart
- Huidige accommodatie
- Accommodatie
- Bus
- Skilift
- Skipas
- VVV
- Skiles
- Parkeerplaats
- Horeca
- Skihuur
- Restaurant