Résidence Valériane is zeer geschikt voor een vakantie met het hele gezin of met een groep vrienden. De skipistes en skilift van Valmorel liggen direct voor de deur, dus je bent in een mum van tijd op de top van berg.
Résidence Valériane bestaat uit zowel kleine als grote appartemten. Van binnen zijn de appartementen comfortabel en gezellig ingericht. Heb je even geen zin om zelf in de keuken te staan? Het kleinschalige, maar gezellige centrum van Valmorel ligt op slecht 70 meter van de appartementen vandaan waar je zo kunt aanschuiven in een van de vele restaurants.
Bij dit pakket zit geen skipas inbegrepen. Je kunt deze wel ter plaatse voordelig bijboeken.
Benieuwd naar de prijzen?
Rondom de beroemde bergpas Col de la Madeleine ligt het mooie skigebied Le Grand Domaine. Het bestaat uit drie dorpen; Valmorel, St. François Longchamp en Doucy-Combelouvière. De huizen in Valmorel tellen hooguit drie verdiepingen en zijn in authentieke chaletstijl gebouwd. Het knusse St. François Longchamp ligt aan de andere kant van de Col de la Madeleine, in de Vallée de Maurienne en bestaat uit 3 wijken, 1450, 1600 (le Hameau) en 1650.
Skigebied Le Grand Domaine varieert in hoogte van 1250 meter tot 2550 meter en biedt veel brede, groene en blauwe pistes wat het ideaal maakt voor de beginnende wintersporter. Verder staat het gebied bekend om de vele natuurlijke obstakels die perfect zijn voor freestylers. Er is ook aan de gevorderden gedacht. Voor de skiër die langere afstanden wil afleggen, zijn er zeer goede mogelijkheden tot het maken van tochten die je voornamelijk buiten de pistes brengen.
Waar het gebied uitermate goed geschikt is voor beginners en licht gevorderden, zijn er zeker ook prachtige afdalingen voor de gevorderden. Probeer eens de 1,5 kilometer lange zwarte La Lauzière afdaling of ga voor de 2 zwarte buckelpistes op de Col du Gottet en Mottet. Als je houdt van pittige afdalingen is de rode piste bij Col du Mottet ook een must boven Valmorel. Wanneer je hem 's ochtends pakt, is hij net geprepareerd en is het heerlijk carven! Ook aan de andere kant van het gebied, bij St. Francois Longchamp ligt een goede rode piste, Reverdy.
Voor de beginnelingen is de groene piste Le Soleil de ultieme top in het skigebied Le Grand Domaine. Nergens te vlak of te stijl en perfect om rustig te cruisen. Uniek voor een groene piste is dat deze piste ook heel leuk is voor de gevorderde wintersporter.
Dit is alleen bedoeld om je persoonlijke ervaringen over deze accommodatie aan ons door te geven (dus niet voor vragen). Na goedkeuring door onze redactie wordt je reactie op onze site geplaatst. Wij zullen je hiervan per e-mail op de hoogte stellen. Reacties die niets met deze accommodatie te maken hebben of beledigende teksten bevatten zullen worden geweigerd.
Met wie wil je naar de sneeuw reizen? Geef het hier aan en wij tonen de exacte prijs van iedere accommodatie.
Vergeet niet je kamerindeling aan te geven