Het uitstekende Résidence MGM Anitea is een 5-sterrencomplex op een geweldige locatie in het centrum van Valmorel. Het ligt vlak bij de pistes en de stoeltjeslift Altispace, zodat je zonder gedoe kunt genieten van een fantastisch dagje uit in de bergen. Het complex beschikt ook over faciliteiten van hoge kwaliteit, zoals een verwarmd binnenzwembad, een ontspannende spa en een loungebar. De stijlvolle appartementen zijn rustig en ruim, met alle voorzieningen die je nodig hebt. Elke kamer heeft een kingsize bed, een moderne badkamer, een keuken en een balkon waar je het prachtige uitzicht kunt bewonderen.
Tijdens je verblijf in Résidence MGM Anitea kun je ook genieten van de uitgebreide spa, met een panoramisch uitzicht op de omliggende bergen. Je hebt er de beschikking over een sauna, een jacuzzi en een hamam. In de loungebar kun je een verfrissend drankje drinken voordat je heerlijk gaat dineren in het centrum van Valmorel. De centrale ligging van het complex, de luxe appartementen en de eersteklas faciliteiten maken Résidence MGM Anitea tot een fantastische keuze!
Bij dit pakket zit geen skipas inbegrepen. Je kunt deze wel ter plaatse voordelig bijboeken.
Benieuwd naar de prijzen?
Rondom de beroemde bergpas Col de la Madeleine ligt het mooie skigebied Le Grand Domaine. Het bestaat uit drie dorpen; Valmorel, St. François Longchamp en Doucy-Combelouvière. De huizen in Valmorel tellen hooguit drie verdiepingen en zijn in authentieke chaletstijl gebouwd. Het knusse St. François Longchamp ligt aan de andere kant van de Col de la Madeleine, in de Vallée de Maurienne en bestaat uit 3 wijken, 1450, 1600 (le Hameau) en 1650.
Skigebied Le Grand Domaine varieert in hoogte van 1250 meter tot 2550 meter en biedt veel brede, groene en blauwe pistes wat het ideaal maakt voor de beginnende wintersporter. Verder staat het gebied bekend om de vele natuurlijke obstakels die perfect zijn voor freestylers. Er is ook aan de gevorderden gedacht. Voor de skiër die langere afstanden wil afleggen, zijn er zeer goede mogelijkheden tot het maken van tochten die je voornamelijk buiten de pistes brengen.
Waar het gebied uitermate goed geschikt is voor beginners en licht gevorderden, zijn er zeker ook prachtige afdalingen voor de gevorderden. Probeer eens de 1,5 kilometer lange zwarte La Lauzière afdaling of ga voor de 2 zwarte buckelpistes op de Col du Gottet en Mottet. Als je houdt van pittige afdalingen is de rode piste bij Col du Mottet ook een must boven Valmorel. Wanneer je hem 's ochtends pakt, is hij net geprepareerd en is het heerlijk carven! Ook aan de andere kant van het gebied, bij St. Francois Longchamp ligt een goede rode piste, Reverdy.
Voor de beginnelingen is de groene piste Le Soleil de ultieme top in het skigebied Le Grand Domaine. Nergens te vlak of te stijl en perfect om rustig te cruisen. Uniek voor een groene piste is dat deze piste ook heel leuk is voor de gevorderde wintersporter.
Dit is alleen bedoeld om je persoonlijke ervaringen over deze accommodatie aan ons door te geven (dus niet voor vragen). Na goedkeuring door onze redactie wordt je reactie op onze site geplaatst. Wij zullen je hiervan per e-mail op de hoogte stellen. Reacties die niets met deze accommodatie te maken hebben of beledigende teksten bevatten zullen worden geweigerd.
Met wie wil je naar de sneeuw reizen? Geef het hier aan en wij tonen de exacte prijs van iedere accommodatie.
Vergeet niet je kamerindeling aan te geven