Résidence Les Flocons d'Argent

    terug

    Dan kunnen wij de juiste prijs tonen!

     Verberg details beste prijs
     Toon details beste prijs

    Résidence Les Flocons d'Argent

    De gezellige Résidence Les Flocons d'Argent is zeer geschikt voor een vakantie met het hele gezin. De pistes van het mooie kindvriendelijke skigebied Aussois liggen direct achter het complex, zodat het wintersportplezier hier letterlijk naast de deur ligt.

    De appartementen zijn comfortabel en knus ingericht. Het leuke centrum van Aussois met haar winkels en restaurants ligt op enkele meters loopafstand van de résidence. Ook in de résidence zelf is het goed toeven. In het verwarmde binnenzwembad kunnen de kinderen hun lol op. En om zelf even helemaal bij te komen ben je altijd welkom in de sauna.

    Lees verder

    Ligging en omgeving

    • In het centrum
    • Afstand tot treinstation modane (tgv) circa 7 kilometer
    • Afstand tot skipiste circa 0 meter
    • Afstand tot skilift circa 20 meter

    Lees verder

    • Leuk voor families
    • Direct aan de piste
    • Verwarmd binnenzwembad
    • Kindvriendelijk complex
    • Dicht bij centrum
    • Meest geboekt Aussois

    Faciliteiten

    • Klasse: comfort
    • Modern ingerichte accommodatie
    • Receptie (geopend van 09:00 tot 12:00 uur en van 17:00 tot 19:00 uur)
    • Lift (aantal 8)

    Meer faciliteiten

    Skipas

    Bij dit pakket zit geen skipas inbegrepen. Je kunt deze wel ter plaatse voordelig bijboeken.
    Benieuwd naar de prijzen?

    Verzorging

    #!uc=CarouselListBoxInfo3&locId=52319

    Het skigebied: Aussois

    Hoogte

    2750m
    1500m

    Pistes

    9km

    19km

    17km

    10km

    Liften

    Treinen 0
    Cabine 0
    Gondel 0
    Stoeltjeslift 6
    Sleeplift 4

    Gletsjer

    geen

    Loipe

    30km

    Funpark

    1

    Hoog boven het dorp, tussen de bossen en hoge toppen van de Vanoise, ligt het skigebied Aussois. Voor iedere sneeuwliefhebber is er in het skigebied van Aussois wat te vinden; meer dan 50 kilometer aan pistes en mogelijkheden voor langlaufen en toerskiën.

    Het skigebied ligt tussen 1500 en 2750 meter hoogte en is zowel geschikt voor de absolute beginner als voor de echte skifans, die het liefst buiten de pistes treden. Hier geniet je van zon, sneeuw en een prachtig uitzicht. Met sneeuwkanonnen op maar liefst 20 hectare van het gebied, is skiplezier verzekerd.

    In Aussois maakt het niet uit of je een beginnende of ervaren skiër bent, in dit gebied is er voor elk wat wils. Meer dan de helft van de pistes bestaat uit blauwe pistes, waardoor beginners hier goed tot hun recht komen. Vanaf het middenstation zijn ook enkele rode pistes en één zwarte piste te vinden. Voor snowboarders is er een boardercross en een loipe biedt vertier voor langlaufers. Buiten het dorp
    Aussois kun je langlaufen op de loipes van Domaine Nordique du Monolithe.

    Skipas actie:
    Bij een skipas van 6, 7 of 8 dagen kun je binnen de geldigheid van jouw skipas ook 1 dag skiën in
    Valfréjus, 1 dag in La Norma, 1 dag in Val Cenis, 1 dag in Bonneval Sur Arc en 1 dag in Bessans. Deze gebieden zijn niet met elkaar verbonden, maar met de skibus te bereiken. De skibus naar deze bestemmingen is inclusief bij de skipas.

    Lees meer over Aussois

    #!uc=CarouselListBoxInfo&locId=52319
    #!uc=RecommendedAcco1&NumberAccosToDisplay=999&locId=170636 #!


    Je reisgezelschap

    Met wie wil je naar de sneeuw reizen? Geef het hier aan en wij tonen de exacte prijs van iedere accommodatie.

    [TRAVELERS_POPUP_ADULTS_AGE]
    [TRAVELERS_POPUP_CHILDREN_AGE]
    [TRAVELERS_POPUP_BABIES_AGE]